Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
19 jun 13:00 s.v. DWO 2 s.v. DWO 4
19 jun 13:00 s.v. DWO 11/6 s.v. DWO JO19-1
19 jun 13:00 s.v. DWO 7 s.v. DWO 9
14 jun 19:00 sv DWO N/JO17-1 BSC '68 JO17-1
19 jun 13:00 s.v. DWO JO17-1 Rijnsburgse Boys JO17-1
19 jun 11:15 s.v. DWO JO16-1 KMD JO16-1
19 jun 14:45 FC Zoetermeer JO16-2 s.v. DWO JO16-2
16 jun 19:00 sv DWO N/JO16-1 Quick JO16-2
16 jun 19:00 s.v. DWO JO15-1 s.v. Nootdorp JO15-1
19 jun 10:00 s.v. DWO JO15-1 Ter Leede JO15-1
19 jun 11:15 sv DWO N/JO14-1 Graaf W II VAC > 1 JO14-1
14 jun 19:00 sv DWO N/14-2 Wik JO14-2
16 jun 19:00 s.v. DWO JO14-2 Charlois, sv JO14-3
19 jun 16:20 Wilhelmus JO14-3 s.v. DWO JO14-3
15 jun 18:15 s.v. DWO JO13-1 Excelsior '20 JO13-1
19 jun 11:15 s.v. DWO JO13-1 Ketel Spaland JO13-1
19 jun 11:15 s.v. DWO JO13-2 Ketel Spaland JO13-2
19 jun 10:00 sv DWO N/JO13-3/4 s.v .Nootdorp JO13-3
15 jun 17:45 s.v. DWO JO13-3 s.v. DWO MO13-2
16 jun 17:45 sv DWO N/JO11-1/JO11-2 Forum Sport JO11-1/JO11-2
19 jun 8:30 s.v. DWO JO11-3 Wilhelmus JO11-5
16 jun 18:00 s.v. DWO JO10-1 s.v .Nootdorp JO10-1
19 jun 10:00 s.v. DWO JO10-1 Wilhelmus JO10-2
19 jun 10:00 s.v. DWO JO10-2 Wilhelmus JO10-5
16 jun 18:00 s.v. DWO JO10-2 s.v .Nootdorp JO10-2
19 jun 8:30 s.v. DWO JO10-3 Floreant MO10-1
19 jun 9:30 Graaf W II VAC JO9-1 s.v. DWO JO9-1
16 jun 17:30 s.v. DWO JO9-1 s.v .Nootdorp JO9-1
19 jun 8:30 s.v. DWO JO9-2 DSO JO9-2
16 jun 17:30 s.v. DWO JO9-2 s.v .Nootdorp JO9-2
19 jun 8:30 TOGB JO8-3 s.v. DWO JO8-1
14 jun 17:30 s.v. DWO JO8-1 Fc Zoetermeer JO8-1
16 jun 17:30 s.v. DWO JO8-1 s.v .Nootdorp JO8-1
19 jun 8:30 s.v. DWO JO8-2 Floreant JO8-2
14 jun 17:30 s.v. DWO JO8-2 Fc Zoetermeer JO8-2
16 jun 17:30 s.v. DWO JO8-2 s.v .Nootdorp JO8-2
19 jun 10:00 s.v. DWO JO8-3 Voorschoten`97 JO8-3
14 jun 17:30 s.v. DWO JO8-3 sv DWO MO10-1
14 jun 17:30 s.v. DWO JO8-3 s.v. DWO MO10-1
19 jun 13:00 s.v. DWO MO17-1 Die Haghe MO17-2
19 jun 10:00 s.v. DWO MO13-1 FC 's-Gravenzande MO13-1
19 jun 9:00 SV Leidschenveen MO13-2 s.v. DWO MO13-2
19 jun 12:45 RKDEO MO11-1 s.v. DWO MO11-1
16 jun 17:30 s.v. DWO MO11-1 DSVP MO11-2
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!