Programma -

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 feb 14:30 FC Oegstgeest 1 s.v. DWO 1
5 feb 11:00 Concordia 3 (zon) s.v. DWO 2 (zon)
11 feb 11:45 s.v. DWO 2 Koudekerk 2
11 feb 13:00 s.v. DWO 3 RKDEO 2
11 feb 13:15 Oliveo 4 s.v. DWO 4
11 feb 15:00 s.v. DWO 5 Koudekerk 3
11 feb 15:30 SJZ 4 s.v. DWO 6
11 feb 14:30 VELO 10 s.v. DWO 7
11 feb 15:00 s.v. DWO 8 Berkel 5
11 feb 15:00 s.v. DWO 9 Nootdorp 4
11 feb 12:15 RKDEO JO17-1 s.v. DWO JO17-1
11 feb 13:00 s.v. DWO JO17-2 ARC JO17-3
11 feb 15:00 s.v. DWO JO17-3 Foreholte JO17-2
11 feb 11:15 s.v. DWO JO17-4 Hillegom sv JO17-3
11 feb 10:00 Graaf W II VAC JO15-1 s.v. DWO JO15-1
11 feb 13:30 s.v. DWO JO15-2 Oliveo JO15-3
11 feb 11:15 s.v. DWO JO15-3 Wilhelmus JO15-4
11 feb 9:30 s.v. DWO JO14-1 SV Leidschenveen JO14-3
8 feb 19:00 s.v. DWO JO13-1 Graaf W II VAC JO13-2
11 feb 10:00 s.v. DWO JO13-2 RKAVV JO13-4
11 feb 10:00 s.v. DWO JO12-1 S.V. Den Hoorn JO12-2
11 feb 10:00 s.v. DWO JO12-2 Laakkwartier JO12-1
11 feb 10:00 SVO Buytenpark JO12-2 s.v. DWO JO12-3
11 feb 8:30 s.v. DWO JO12-4 RCL JO12-5
11 feb 10:15 ADO Den Haag JO11-2 s.v. DWO JO11-1
11 feb 8:30 s.v. DWO JO11-2 Nootdorp JO11-1
11 feb 8:30 s.v. DWO JO11-3 DSO JO11-3
11 feb 8:30 s.v. DWO JO11-4JM DHL JO11-2
11 feb 10:00 Graaf W II VAC JO11-5 s.v. DWO JO11-5
11 feb 8:30 RAS JO10-1 s.v. DWO JO10-1
11 feb 9:45 s.v. DWO JO10-2 Wilhelmus JO10-3JM
11 feb 8:30 s.v. DWO JO10-3 BVCB JO10-2
11 feb 9:45 s.v. DWO JO10-4 Forum Sport JO10-5
11 feb 9:45 s.v. DWO JO10-5 SJZ JO10-2
11 feb 11:00 UVS JO9-1 s.v. DWO JO9-1
8 feb 18:00 s.v. DWO JO9-1 DSO JO9-1
11 feb 8:30 s.v. DWO JO9-2 SV Leidschenveen JO9-1
11 feb 9:45 s.v. DWO JO9-3 FC Zoetermeer JO9-4
11 feb 11:00 s.v. DWO JO9-4 FC Zoetermeer JO9-5
11 feb 11:00 s.v. DWO JO9-5 Berkel JO9-3
11 feb 11:00 s.v. DWO JO9-6 RKAVV JO9-5
11 feb 8:30 s.v. DWO JO8-1 RKDEO JO8-1
11 feb 8:30 s.v. DWO JO8-2 Nootdorp JO8-1
11 feb 8:30 SEV JO8-1 s.v. DWO JO8-3
11 feb 12:15 s.v. DWO MO15-1 ASW MO15-1 (9-tal)
11 feb 9:30 s.v. DWO MO15-1 ARC MO15-1
11 feb 8:30 Graaf W II VAC MO11-2 s.v. DWO MO11-1
11 feb 11:00 s.v. DWO VR1 RCL VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!