Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 okt 14:30 s.v. DWO 1 Naaldwijk 1
30 okt 13:00 s.v. DWO 2 Quick Boys 4
31 okt 12:00 RKAVV 4 (zon) s.v. DWO 2 (zon)
30 okt 11:45 s.v. DWO 3 Voorschoten`97 4
31 okt 10:00 RKAVV 3 (zon) s.v. DWO 3 (zon)
26 okt 19:30 s.v. DWO 3 (zon) s.v. DWO 6
30 okt 13:00 s.v. DWO 4 Bergambacht 3
31 okt 11:00 Nieuwerkerk 8 (zon) s.v. DWO 4 (zon)
30 okt 13:00 s.v. DWO 5 REMO 3
30 okt 14:30 Forum Sport 4 s.v. DWO 6
30 okt 12:00 FC Zoetermeer 4 s.v. DWO 7
27 okt 20:35 Wilhelmus 2 s.v. DWO 8
30 okt 15:00 s.v. DWO 8 Haagse Hout 2
30 okt 15:00 s.v. DWO 9 Moerkapelle 3
27 okt 20:30 s.v. DWO 10 Werve, Te 3
30 okt 16:00 Forum Sport 8 s.v. DWO 10
30 okt 11:00 s.v. DWO JO17-1 BSC '68 JO17-1
30 okt 15:00 s.v. DWO JO17-2 Wilhelmus JO17-3
30 okt 13:00 s.v. DWO JO16-1 GSC ESDO JO16-1
30 okt 12:00 Blauw-Zwart JO16-1 s.v. DWO JO16-2
30 okt 10:15 Nootdorp JO15-1 s.v. DWO JO15-1
28 okt 18:30 FC Zoetermeer JO15-1 s.v. DWO JO15-1
30 okt 12:45 SV Leidschenveen JO15-2 s.v. DWO JO15-2
30 okt 10:30 Voorschoten`97 JO14-1 s.v. DWO JO14-1
27 okt 18:30 s.v. DWO JO14-1 Graaf W II VAC JO14-1
30 okt 10:00 Wilhelmus JO14-3 s.v. DWO JO14-2
30 okt 10:00 s.v. DWO JO14-3 Forum Sport JO14-4
30 okt 10:00 BSC '68 JO13-1 s.v. DWO JO13-1
30 okt 8:30 s.v. DWO JO13-2 HVV JO13-4
30 okt 8:30 s.v. DWO JO13-3 FC Zoetermeer JO13-3
30 okt 10:00 BSC '68 JO12-1 s.v. DWO JO12-1
30 okt 8:30 s.v. DWO JO12-2 SVO Buytenpark JO12-2
30 okt 10:00 s.v. DWO JO11-1 DSVP JO11-1JM
30 okt 10:00 s.v. DWO JO11-2 SV Leidschenveen JO11-2
30 okt 9:45 HVV JO11-10 s.v. DWO JO11-4JM
30 okt 9:45 TOGB JO10-2 s.v. DWO JO10-1
30 okt 10:00 SVC'08 JO10-1 s.v. DWO JO10-2
30 okt 8:30 s.v. DWO JO10-3 DHL JO10-1
30 okt 9:00 Wippolder JO10-4 s.v. DWO JO10-4
30 okt 9:30 s.v. DWO JO10-5 Nootdorp JO10-3
30 okt 8:30 s.v. DWO JO9-1 Verburch JO9-1
27 okt 17:30 s.v. DWO JO9-2 BSC '68 JO9-1
30 okt 9:30 s.v. DWO JO9-2 BSC '68 JO9-1
27 okt 17:30 s.v. DWO JO9-3 BSC '68 JO9-2
30 okt 8:30 Forum Sport JO9-5JM s.v. DWO JO9-3
30 okt 8:30 ARC JO8-1 s.v. DWO JO8-1
30 okt 8:30 Wilhelmus JO8-3 s.v. DWO JO8-2
30 okt 8:30 s.v. DWO JO8-3 SEV JO8-1
30 okt 8:30 s.v. DWO JO8-4 FC Zoetermeer JO8-7
30 okt 8:30 Berkel JO14-4 s.v. DWO MO14-1
30 okt 8:30 s.v. DWO MO13-1 SVC'08 MO13-2
30 okt 11:00 s.v. DWO O23-1 DSVP O23-3
27 okt 20:00 SVO Buytenpark 7 s.v. DWO O23-1
30 okt 12:00 Kethel Spaland, vv O23-1 s.v. DWO O23-2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!